Gargamel w Wiosce!

Przepraszamy Was za niedostępność naszego serwisu ostatnimi dniami. Jesteśmy zmuszeni utrzymywać stronę możliwie najmniejszym kosztem, co niestety wiąże się z różnego rodzaju niedogodnościami.

Ale by nie dedykować całego wpisu błędom i usterkom, przedstawiamy Wam skrócony spis nowości na stronie od ostatniej aktualizacji.

Wreszcie, po dość długim okresie odkładania tego na potem, dokończyliśmy prace nad działem o „Smerfnych hitach” – teraz, tylko u nas, znajdziecie teksty piosenek do wszystkich utworów. Jeśli jesteś w tym dobry, warto podesłać nam swoje własne wykonania hitów. Może zorganizujemy jakiś konkurs? Chcielibyście? :]

Pracujemy też nad pomijanym, a dość ciekawym wydawnictwem – płytą gramofonową z wyjątkowymi utworami takich artystów jak Ryszard Rynkowski czy Halina Frąckowiak. Teksty piosenek mamy nadzieję opublikować wkrótce.

Najciekawszą jednak pozycją są zupełnie nowe gry online promujące najnowszą produkcję kinową Smerfów w 3D. Do odnalezienia w odpowiednim dziale ;)

A na koniec przypominamy o bardzo ciekawym, rozwijanym od niedawna dziale o serialu animowanym. Już teraz znajdziecie tam osiem szczegółowych opisów odcinków, przy czym cały czas pracujemy nad kolejnymi. Podobnie jak reszta, dział ten jest w stu procentach autorski.

Pamiętajcie, że o najnowszych wieściach z Wioski i nie tylko informujemy Was na naszym profilu na Facebooku. Lubię to!

Dodaj komentarz